УЗ запускает челночные электрички с левого на правый берег Киева

УЗ запускает челночные электрички с левого на правый берег Киева

«Укрзализныця» объявила, что с завтрашнего дня в Киеве запускает челночное движение электричек по маршруту Святошин-Дарница.

Это должно помочь разгрузить трафик в столице – с левого на правый берег сейчас можно проехать только по двум автомобильным мостам, метро работает с ограничениями.

Электрички будут ходить каждый час с 7.30 до 18.30, стоимость проезда – 15 гривен.

 Детальное расписание этих электричек можно посмотреть вот здесь - https://t.me/UkrzalInfo/1624

В.о. начальника Київгенплану фігурує у справі про незаконне збагачення — його цивільна дружина володіє 92 об'єктами нерухомості

Дмитро Ликов, який з грудня 2021 року обіймає посаду виконувача обов'язків начальника комунальної організації "Інститут генерального плану м. Києва" при КМДА, став фігурантом кримінального провадження за статтею 368-5 КК — незаконне збагачення. Провадження стосується можливого незаконного збагачення співробітників "Київгенплану", пише Absolution Lab.

Від пікету до угоди: що може медіація там, де переговори зайшли в глухий кут

Влітку 2023 року американське місто Ері у Пенсільванії опинилося в центрі масштабного трудового конфлікту: 1 400 членів профспілки UE вийшли на страйк проти компанії Wabtec і провели на пікетах сімдесят днів поспіль. Але ця історія — не просто хроніка протистояння. Це наочний приклад того, як федеральна медіація здатна перетворити глухий кут на угоду, яку обидві сторони вважають кращою за свої вихідні позиції.